Programul Ligii a III-a de fotbal din seriile cu echipe hunedorene

SERIA a VII-a

Etapa I – 12 septembrie
CSM Jiul Petroşani – ACS Flacăra Horezu 2-2
CS Măgura Cisnădie – AFC Hermannstadt 2 2-1
CS Gaz Metan Mediaş 2 – CS Gilortul Tg. Cărbuneşti anulat
CSM Deva– ACS Viitorul Şelimbăr 1-2
ACS Minerul Costeşti – CS Viitorul Dăeşti 0-2

Etapa a II-a – 19 septembrie
ACS Flacăra Horezu – CS Viitorul Dăeşti
ACS Viitorul Şelimbăr – ACS Minerul Costeşti
CS Gilortul Tg. Cărbuneşti – CSM Deva
AFC Hermannstadt 2 – CS Gaz Metan Mediaş 2
CSM Jiul Petroşani – CS Măgura Cisnădie

Etapa a III-a – 26 septembrie
CS Măgura Cisnădie – ACS Flacăra Horezu
CS Gaz Metan Mediaş 2 – CSM Jiul Petroşani
CSM Deva – AFC Hermannstadt 2
ACS Minerul Costeşti – CS Gilortul Tg. Cărbuneşti
CS Viitorul Dăeşti – ACS Viitorul Şelimbăr

Etapa a IV-a 3 octombrie
ACS Flacăra Horezu – ACS Viitorul Şelimbăr
CS Gilortul Tg. Cărbuneşti – CS Viitorul Dăeşti
AFC Hermannstadt 2 – ACS Minerul Costeşti
CSM Jiul Petroşani – CSM Deva
CS Măgura Cisnădie – CS Gaz Metan Mediaş 2

Etapa a V-a – 10 octombrie
CS Gaz Metan Mediaş 2 – ACS Flacăra Horezu
CSM Deva – CS Măgura Cisnădie
ACS Minerul Costeşti – CSM Jiul Petroşani
CS Viitorul Dăeşti – AFC Hermannstadt 2
ACS Viitorul Şelimbăr – CS Gilortul Tg. Cărbuneşti

Etapa a VI-a – 17 octombrie
ACS Flacăra Horezu – CS Gilortul Tg. Cărbuneşti
AFC Hermannstadt 2 – ACS Viitorul Şelimbăr
CSM Jiul Petroşani – CS Viitorul Dăeşti
CS Măgura Cisnădie – ACS Minerul Costeşti
CS Gaz Metan Mediaş 2 – CSM Deva

Etapa a VII-a – 24 octombrie
CSM Deva – ACS Flacăra Horezu
ACS Minerul Costeşti – CS Gaz Metan Mediaş 2
CS Viitorul Dăeşti – CS Măgura Cisnădie
ACS Viitorul Şelimbăr – CSM Jiul Petroşani
CS Gilortul Tg. Cărbuneşti – AFC Hermannstadt 2

Etapa a VIII-a – 31 octombrie
ACS Flacăra Horezu – AFC Hermannstadt 2
CSM Jiul Petroşani – CS Gilortul Tg. Cărbuneşti
CS Măgura Cisnădie – ACS Viitorul Şelimbăr
CS Gaz Metan Mediaş 2 – CS Viitorul Dăeşti
CSM Deva – ACS Minerul Costeşti

Etapa a IX-a – 7 noiembrie
ACS Minerul Costeşti – ACS Flacăra Horezu
CS Viitorul Dăeşti – CSM Deva
ACS Viitorul Şelimbăr – CS Gaz Metan Mediaş 2
CS Gilortul Tg. Cărbuneşti – CS Măgura Cisnădie
AFC Hermannstadt 2 – CSM Jiul Petroşani

 

SERIA a IX-a

Etapa I – 12 septembrie
CS Sănătatea Cluj-Napoca – FC Unirea Dej 0-3
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CSO Cugir 1-4
CS Unirea Ungheni – CS Hunedoara 1-2
CS Ocna Mureş – ACS Sticla Arieşul Turda 0-2
CSM Avântul Reghin– ACS Industria Galda 0-0

Etapa a II-a – 19 septembrie
FC Unirea Dej – ACS Industria Galda
ACS Sticla Arieşul Turda – CSM Avântul Reghin
CS Hunedoara – CS Ocna Mureş
CSO Cugir – CS Unirea Ungheni
CS Sănătatea Cluj-Napoca – AFC Unirea 1924 Alba Iulia

Etapa a III-a – 26 septembrie
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – FC Unirea Dej
CS Unirea Ungheni – CS Sănătatea Cluj-Napoca
CS Ocna Mureş – CSO Cugir
CSM Avântul Reghin – CS Hunedoara
ACS Industria Galda – ACS Sticla Arieşul Turda

Etapa a IV-a – 3 octombrie
FC Unirea Dej – ACS Sticla Arieşul Turda
CS Hunedoara – ACS Industria Galda
CSO Cugir – CSM Avântul Reghin
CS Sănătatea Cluj-Napoca – CS Ocna Mureş
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CS Unirea Ungheni

Etapa a V-a – 10 octombrie
CS Unirea Ungheni – FC Unirea Dej
CS Ocna Mureş – AFC Unirea 1924 Alba Iulia
CSM Avântul Reghin – CS Sănătatea Cluj-Napoca
ACS Industria Galda – CSO Cugir
ACS Sticla Arieşul Turda – CS Hunedoara

Etapa a VI-a – 17 octombrie
FC Unirea Dej – CS Hunedoara
CSO Cugir – ACS Sticla Arieşul Turda
CS Sănătatea Cluj-Napoca – ACS Industria Galda
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CSM Avântul Reghin
CS Unirea Ungheni – CS Ocna Mureş

Etapa a VII-a – 24 octombrie
CS Ocna Mureş – FC Unirea Dej
CSM Avântul Reghin – CS Unirea Ungheni
ACS Industria Galda – AFC Unirea 1924 Alba Iulia
ACS Sticla Arieşul Turda – CS Sănătatea Cluj-Napoca
CS Hunedoara – CSO Cugir

Etapa a VIII-a 31 octombrie
FC Unirea Dej – CSO Cugir
CS Sănătatea Cluj-Napoca – CS Hunedoara
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – ACS Sticla Arieşul Turda
CS Unirea Ungheni – ACS Industria Galda
CS Ocna Mureş – CSM Avântul Reghin

Etapa a IX-a – 7 noiembrie
CSM Avântul Reghin– FC Unirea Dej
ACS Industria Galda – CS Ocna Mureş
ACS Sticla Arieşul Turda – CS Unirea Ungheni
CS Hunedoara – AFC Unirea 1924 Alba Iulia
CSO Cugir – CS Sănătatea Cluj-Napoca

Comenteaza

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.