Bulina albă
Ștefan Tiriteu, managerul Spitalului municipal Brad
Pentru că se străduiește să rezolve problema plecării diabetologului, astfel încât pacienții cu diabet să poată să-și ridice rețetele până la angajarea unui nou medic.
Ștefan Tiriteu, managerul Spitalului municipal Brad
Pentru că se străduiește să rezolve problema plecării diabetologului, astfel încât pacienții cu diabet să poată să-și ridice rețetele până la angajarea unui nou medic.