Programul turului de campionat Liga a III-a

13 august 2019 | 1 Comentariu | Publicat in: Sport

Etapa 1 – 24 august 2019


AS FORTUNA BECICHERECU MIC– ACS POLI TIMIŞOARA
ACS PROGRESUL PECICA – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
CSC DUMBRĂVIŢA – LPS CETATE DEVA
CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII– CS GLORIA LUNCA – TEUZ CERMEI
CS VIITORUL DĂEŞTI – CS HUNEDOARA
CS NAŢIONAL SEBIŞ– ACS FLACĂRA HOREZU
CS ŞOIMII LIPOVA – U CRAIOVA 1948 SA
CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI – ACSO FILIAŞI

Etapa 2 – 31 august 2019
ACS POLI TIMIŞOARA – ACSO FILIAŞI
U CRAIOVA 1948 SA – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI
ACS FLACĂRA HOREZU– CS ŞOIMII LIPOVA
CS HUNEDOARA – CS NAŢIONAL SEBIŞ
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CS VIITORUL DĂEŞTI
LPS CETATE DEVA– CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII
CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – CSC DUMBRĂVIŢA
AS FORTUNA BECICHERECU MIC– ACS PROGRESUL PECICA

Etapa 3 – 7 septembrie 2019
ACS PROGRESUL PECICA– ACS POLI TIMIŞOARA
ACSC DUMBRĂVIŢA – AS FORTUNA BECICHERECU MIC
CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII– CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
CS VIITORUL DĂEŞTI – LPS CETATE DEVA
CS NAŢIONAL SEBIŞ– CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
CS ŞOIMII LIPOVA – CS HUNEDOARA
CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI – ACS FLACĂRA HOREZU
ACSO FILIAŞI – U CRAIOVA 1948 SA

Etapa 4 – 14 septembrie 2019
ACS POLI TIMIŞOARA – U CRAIOVA 1948 SA
ACS FLACĂRA HOREZU– ACSO FILIAŞI
CS HUNEDOARA – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CS ŞOIMII LIPOVA
LPS CETATE DEVA– CS NAŢIONAL SEBIŞ
CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – CS VIITORUL DĂEŞTI
AS FORTUNA BECICHERECU MIC– CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII
ACS PROGRESUL PECICA– CSC DUMBRĂVIŢA

Etapa 5 – 21 septembrie 2019
CSC DUMBRĂVIŢA – ACS POLI TIMIŞOARA
CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII – ACS PROGRESUL PECICA
CS VIITORUL DĂEŞTI – AS FORTUNA BECICHERECU MIC
CS NAŢIONAL SEBIŞ– CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
CS ŞOIMII LIPOVA – LPS CETATE DEVA
CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
ACSO FILIAŞI – CS HUNEDOARA
U CRAIOVA 1948 SA – ACS FLACĂRA HOREZU

Etapa 6 – 28 septembrie 2019
ACS POLI TIMIŞOARA – ACS FLACĂRA HOREZU
CS HUNEDOARA – U CRAIOVA 1948 SA
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – ACSO FILIAŞI
LPS CETATE DEVA – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI
CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – CS ŞOIMII LIPOVA
AS FORTUNA BECICHERECU MIC– CS NAŢIONAL SEBIŞ
ACS PROGRESUL PECICA – CS VIITORUL DĂEŞTI
CSC DUMBRĂVIŢA – CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII

Etapa 7 – 5 octombrie 2019
CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII– ACS POLI TIMIŞOARA
CS VIITORUL DĂEŞTI – CSC DUMBRĂVIŢA
CS NAŢIONAL SEBIŞ– ACS PROGRESUL PECICA
CS ŞOIMII LIPOVA – AS FORTUNA BECICHERECU MIC
CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞA
CSO FILIAŞI – LPS CETATE DEVA
U CRAIOVA 1948 SA – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
ACS FLACĂRA HOREZU– CS HUNEDOARA

Etapa 8 – 12 octombrie 2019
ACS POLI TIMIŞOARA – CS HUNEDOARA
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – ACS FLACĂRA HOREZU
LPS CETATE DEVA– U CRAIOVA 1948 SA
CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – ACSO FILIAŞI
AS FORTUNA BECICHERECU MIC – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI
ACS PROGRESUL PECICA – CS ŞOIMII LIPOVA
CSC DUMBRĂVIŢA – CS NAŢIONAL SEBIŞC
SC GHIRODA ŞI GIARMATA VII– CS VIITORUL DĂEŞTI

Etapa 9 – 19 octombrie 2019
CS VIITORUL DĂEŞTI – ACS POLI TIMIŞOARA
CS NAŢIONAL SEBIŞ– CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII
CS ŞOIMII LIPOVA – CSC DUMBRĂVIŢA
CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI – ACS PROGRESUL PECICA
ACSO FILIAŞI – AS FORTUNA BECICHERECU MIC
U CRAIOVA 1948 SA – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
ACS FLACĂRA HOREZU– LPS CETATE DEVA
CS HUNEDOARA – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI

Etapa 10 – 26 octombrie 2019
ACS POLI TIMIŞOARA – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
LPS CETATE DEVA– CS HUNEDOARA
CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – ACS FLACĂRA HOREZU
AS FORTUNA BECICHERECU MIC– U CRAIOVA 1948 SA
ACS PROGRESUL PECICA– ACSO FILIAŞI
CSC DUMBRĂVIŢA – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI
CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII– CS ŞOIMII LIPOVA
CS VIITORUL DĂEŞTI – CS NAŢIONAL SEBIŞ

Etapa 11 – 2 noiembrie 2019
CS NAŢIONAL SEBIŞ– ACS POLI TIMIŞOARA
CS ŞOIMII LIPOVA – CS VIITORUL DĂEŞTI
CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI – CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII
ACSO FILIAŞI – CSC DUMBRĂVIŢA
U CRAIOVA 1948 SA – ACS PROGRESUL PECICA
ACS FLACĂRA HOREZU– AS FORTUNA BECICHERECU MIC
CS HUNEDOARA – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – LPS CETATE DEVA

Etapa 12 – 9 noiembrie 2019
ACS POLI TIMIŞOARA – LPS CETATE DEVA
CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
AS FORTUNA BECICHERECU MIC– CS HUNEDOARA
ACS PROGRESUL PECICA– ACS FLACĂRA HOREZU
CSC DUMBRĂVIŢA – U CRAIOVA 1948 SA
CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII – ACSO FILIAŞI
CS VIITORUL DĂEŞTI – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI
CS NAŢIONAL SEBIŞ– CS ŞOIMII LIPOVA

Etapa 13 – 16 noiembrie 2019
CS ŞOIMII LIPOVA – ACS POLI TIMIŞOARA
CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI – CS NAŢIONAL SEBIŞ
ACSO FILIAŞI – CS VIITORUL DĂEŞTI
U CRAIOVA 1948 SA – CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII
ACS FLACĂRA HOREZU– CSC DUMBRĂVIŢA
CS HUNEDOARA – ACS PROGRESUL PECICA
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – AS FORTUNA BECICHERECU MIC
LPS CETATE DEVA– CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Etapa 14 – 23 noiembrie 2019
ACS POLI TIMIŞOARA – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
AS FORTUNA BECICHERECU MIC– LPS CETATE DEVA
ACS PROGRESUL PECICA– CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI
CSC DUMBRĂVIŢA – CS HUNEDOARA
CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII– ACS FLACĂRA HOREZU
CS VIITORUL DĂEŞTI – U CRAIOVA 1948 SA
CS NAŢIONAL SEBIŞ– ACSO FILIAŞI
CS ŞOIMII LIPOVA – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI

Etapa 15 – 30 noiembrie 2019

CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEŞTI – ACS POLI TIMIŞOARA
ACSO FILIAŞI – CS ŞOIMII LIPOVA
U CRAIOVA 1948 SA – CS NAŢIONAL SEBIŞ
ACS FLACĂRA HOREZU– CS VIITORUL DĂEŞTI
CS HUNEDOARA – CSC GHIRODA ŞI GIARMATA VII
CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CSC DUMBRĂVIŢA
LPS CETATE DEVA– ACS PROGRESUL PECICA
CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – AS FORTUNA BECICHERECU MIC

Loading...

Comentarii (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. petre spune:

    va rog sa corectati titlul este vorba de liga a lll-a.

Scrie un comentariu

stiri si ziare
Citește articolul precedent:
Anunț de presă

Totuşi, când vor începe lucrările de reabilitare şoselei Hunedoara-Călan? Arhitectul şef zice hăis, directorul tehnic, spune cea!

Preşedintele Consiliului Judeţean Hunedoara, Mircea Bobora, declara într-o conferinţă de presă, joi, 8 august 2019, că a doua zi, adică...

Anunţ finanţe, 13.08.2019

Închide