Futsal/Liga I

25 august 2014 | Adauga un comentariu | Publicat in: Sport

11 x 2 futsalProgramul turului, sezonul 2014-2015
Etapa 1, 7 septembrie
Sportis Târgovişte – Clujana Cluj-Napoca
Muncitorul Reşiţa – Progresul Focşani
Autobergamo Fiat Deva – Spicom Sfântu Gheorghe
C.S. KSE Târgu Secuiesc – City’us Târgu Mureş
United Galaţi – Dunărea Călăraşi
ACS Odorheiu Secuiesc – CSMS Iaşi

Etapa a 2-a, 13 septembrie
Progresul Focşani – Sportis Târgovişte
Spicom Sfântu Gheorghe – Muncitorul Reşiţa
City’us Târgu Mureş – Autobergamo Fiat Deva
Dunărea Călăraşi – KSE Târgu Secuiesc
CSMS Iaşi – United Galaţi
Clujana Cluj-Napoca – ACS Odorheiu Secuiesc

Etapa a 3-a, 21 septembrie
Progresul Focşani – Clujana Cluj-Napoca
Sportis Târgovişte – Spicom Sfântu Gheorghe
Muncitorul Reşiţa – City’us Târgu Mureş
Autobergamo Fiat Deva – Dunărea Călăraşi
KSE Târgu Secuiesc – CSMS Iaşi
United Galaţi – ACS Odorheiu Secuiesc

Etapa a 4-a, 28 septembrie
Spicom Sfântu Gheorghe – Progresul Focşani
City’us Târgu Mureş – Sportis Târgovişte
Dunărea Călăraşi – Muncitorul Reşiţa
CSMS Iaşi – Autobergamo Fiat Deva
ACS Odorheiu Secuiesc – KSE Târgu Secuiesc
Clujana Cluj-Napoca – United Galaţi

Etapa a 5-a, 5 octombrie
Spicom Sfântu Gheorghe – Clujana Cluj-Napoca
Progresul Focşani – City’us Târgu Mureş
Sportis Târgovişte – Dunărea Călăraşi
Muncitorul Reşiţa – CSMS Iaşi
Autobergamo Fiat Deva – ACS Odorheiu Secuiesc
KSE Târgu Secuiesc – United Galaţi

Etapa a 6-a, 12 octombrie
City’us Târgu Mureş – Spicom Sfântu Gheorghe
Dunărea Călăraşi – Progresul Focşani
CSMS Iaşi – Sportis Târgovişte
ACS Odorheiu Secuiesc – Muncitorul Reşiţa
United Galaţi – Autobergamo Fiat Deva
KSE Târgu Secuiesc – Clujana Cluj-Napoca

Etapa a 7-a, 19 octombrie
Clujana Cluj-Napoca – City’us Târgu Mureş
Spicom Sfântu Gheorghe – Dunărea Călăraşi
Progresul Focşani – CSMS Iaşi
Sportis Târgovişte – ACS Odorheiu Secuiesc
Muncitorul Reşiţa – United Galaţi
Autobergamo Fiat Deva – KSE Târgu Secuiesc

Etapa a 8-a, 26 octombrie
Dunărea Călăraşi – City’us Târgu Mureş
CSMS Iaşi – Spicom Sfântu Gheorghe
ACS Odorheiu Secuiesc – Progresul Focşani
United Galaţi – Sportis Târgovişte
KSE Târgu Secuiesc – Muncitorul Reşiţa
Autobergamo Fiat Deva – Clujana Cluj-Napoca

Etapa a 9-a, 2 noiembrie
Clujana Cluj-Napoca – Dunărea Călăraşi
City’us Târgu Mureş – CSMS Iaşi
Spicom Sfântu Gheorghe – ACS Odorheiu Secuiesc
Progresul Focşani – United Galaţi
Sportis Târgovişte – KSE Târgu Secuiesc
Muncitorul Reşiţa – Autobergamo Fiat Deva

Etapa a 10-a, 9 noiembrie
CSMS Iaşi – Dunărea Călăraşi
ACS Odorheiu Secuiesc – City’us Târgu Mureş
United Galaţi – Spicom Sfântu Gheorghe
KSE Târgu Secuiesc – Progresul Focşani
Autobergamo Fiat Deva – Sportis Târgovişte
Muncitorul Reşiţa – Clujana Cluj-Napoca

Etapa a 11-a, 16 noiembrie
Sportis Târgovişte – Muncitorul Reşiţa
Progresul Focşani – Autobergamo Fiat Deva
Spicom Sfântu Gheorghe – KSE Târgu Secuiesc
City’us Târgu Mureş – United Galaţi
Dunărea Călăraşi – ACS Odorheiu Secuiesc
Clujana Cluj-Napoca – CSMS Iaşi

Scrie un comentariu

stiri si ziare
Citește articolul precedent:
Încurcaţi de birocraţia din FRF

Şansele echipei FC Hunedoara în partida cu Arieşul Turda ce se va disputa azi în turul IV al Cupei României...

Primul elev din judeţ eliminat de la Bac-ul de toamnă

Un elev de la centrul de examinare din Vulcan a fost eliminat, ieri de la prima probă scrisă din cadrul...

Hidroelectrica Serv SA a împlinit un an

În această lună, S.C. Hidroelectrica Serv SA a împlinit un an de la înfiinţare. Chiar dacă nu toată lumea vedea...

Închide