Eşec sub fileu
Echipa de cadete de la „Cetate” Deva, antrenată de prof. Liviu Grădinaru, a pierdut, scor 2-3, partida din deplasare cu CSS Lugoj, disputată la finalul săptămânii, în cadrul primei etape a fazei preliminare a Campionatului Naţional. Rezultatul e promiţător, mai ales că formaţia deveană şi-a reluat antrenamentele cu întârziere şi trebuie să se pună la punct din mers. Vom reveni cu amănunte.