Bulina albă
Laurențiu Nistor, președintele CJ Hunedoara
Pentru că a fost reales lider al organizației județene Hunedoara a PSD, în urma alegerilor interne la care a luat parte și liderul partidului, premierul Marcel Ciolacu.
Laurențiu Nistor, președintele CJ Hunedoara
Pentru că a fost reales lider al organizației județene Hunedoara a PSD, în urma alegerilor interne la care a luat parte și liderul partidului, premierul Marcel Ciolacu.