Luptătorii de la „Milenium Fight” Uricani, victorioşi la Deva

Sportivii de la clubul „Milenium Fight” din Uricani au avut rezultate impresionante la competiţiile de kick-box desfăşurate duminică, la Deva. Cătălin Humă a câştigat titlul internaţional la „VTMI” la categoria – 60 de kilograme, Octavian Murgeanu a obţinut centura de campion „Kombat  Liga” la categoria 61 de kg., iar Alin Boroghină a câştigat printr-un K.O.  lupta cu adversarul său din Sibiu la categoria 80 de kg. Competiţiile „Kombat Liga” şi „Cupa DHS”, organizate la Deva, de clubul „Gladiators Gym” Deva, s-au bucurat de un real succes. Vom reveni cu amănunte.