Marian Munteanu: Cred că poliţiştii sunt implicaţi în jocuri politice
Şase dintre microbuzele operatorului de transport local Devatrans au rămas fără plăcuţe de înmatriculare, iar firma a acumulat amenzi de aproximativ 600.000 de lei pe parcursul lunii trecute, după ce poliţiştii au constatat că şoferii continuau să circule pe traseele din reşedinţa de judeţ, deşi nu au licenţă.
Citește mai mult