Etapa I – 12 septembrie
CSM Jiul Petroşani – ACS Flacăra Horezu 2-2
CS Măgura Cisnădie – AFC Hermannstadt 2 2-1
CS Gaz Metan Mediaş 2 – CS Gilortul Tg. Cărbuneşti anulat
CSM Deva– ACS Viitorul Şelimbăr 1-2
ACS Minerul Costeşti – CS Viitorul Dăeşti 0-2
Etapa a II-a – 19 septembrie
ACS Flacăra Horezu – CS Viitorul Dăeşti
ACS Viitorul Şelimbăr – ACS Minerul Costeşti
CS Gilortul Tg. Cărbuneşti – CSM Deva
AFC Hermannstadt 2 – CS Gaz Metan Mediaş 2
CSM Jiul Petroşani – CS Măgura Cisnădie
Etapa a III-a – 26 septembrie
CS Măgura Cisnădie – ACS Flacăra Horezu
CS Gaz Metan Mediaş 2 – CSM Jiul Petroşani
CSM Deva – AFC Hermannstadt 2
ACS Minerul Costeşti – CS Gilortul Tg. Cărbuneşti
CS Viitorul Dăeşti – ACS Viitorul Şelimbăr
Etapa a IV-a 3 octombrie
ACS Flacăra Horezu – ACS Viitorul Şelimbăr
CS Gilortul Tg. Cărbuneşti – CS Viitorul Dăeşti
AFC Hermannstadt 2 – ACS Minerul Costeşti
CSM Jiul Petroşani – CSM Deva
CS Măgura Cisnădie – CS Gaz Metan Mediaş 2
Etapa a V-a – 10 octombrie
CS Gaz Metan Mediaş 2 – ACS Flacăra Horezu
CSM Deva – CS Măgura Cisnădie
ACS Minerul Costeşti – CSM Jiul Petroşani
CS Viitorul Dăeşti – AFC Hermannstadt 2
ACS Viitorul Şelimbăr – CS Gilortul Tg. Cărbuneşti
Etapa a VI-a – 17 octombrie
ACS Flacăra Horezu – CS Gilortul Tg. Cărbuneşti
AFC Hermannstadt 2 – ACS Viitorul Şelimbăr
CSM Jiul Petroşani – CS Viitorul Dăeşti
CS Măgura Cisnădie – ACS Minerul Costeşti
CS Gaz Metan Mediaş 2 – CSM Deva
Etapa a VII-a – 24 octombrie
CSM Deva – ACS Flacăra Horezu
ACS Minerul Costeşti – CS Gaz Metan Mediaş 2
CS Viitorul Dăeşti – CS Măgura Cisnădie
ACS Viitorul Şelimbăr – CSM Jiul Petroşani
CS Gilortul Tg. Cărbuneşti – AFC Hermannstadt 2
Etapa a VIII-a – 31 octombrie
ACS Flacăra Horezu – AFC Hermannstadt 2
CSM Jiul Petroşani – CS Gilortul Tg. Cărbuneşti
CS Măgura Cisnădie – ACS Viitorul Şelimbăr
CS Gaz Metan Mediaş 2 – CS Viitorul Dăeşti
CSM Deva – ACS Minerul Costeşti
Etapa a IX-a – 7 noiembrie
ACS Minerul Costeşti – ACS Flacăra Horezu
CS Viitorul Dăeşti – CSM Deva
ACS Viitorul Şelimbăr – CS Gaz Metan Mediaş 2
CS Gilortul Tg. Cărbuneşti – CS Măgura Cisnădie
AFC Hermannstadt 2 – CSM Jiul Petroşani
Etapa I – 12 septembrie
CS Sănătatea Cluj-Napoca – FC Unirea Dej 0-3
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CSO Cugir 1-4
CS Unirea Ungheni – CS Hunedoara 1-2
CS Ocna Mureş – ACS Sticla Arieşul Turda 0-2
CSM Avântul Reghin– ACS Industria Galda 0-0
Etapa a II-a – 19 septembrie
FC Unirea Dej – ACS Industria Galda
ACS Sticla Arieşul Turda – CSM Avântul Reghin
CS Hunedoara – CS Ocna Mureş
CSO Cugir – CS Unirea Ungheni
CS Sănătatea Cluj-Napoca – AFC Unirea 1924 Alba Iulia
Etapa a III-a – 26 septembrie
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – FC Unirea Dej
CS Unirea Ungheni – CS Sănătatea Cluj-Napoca
CS Ocna Mureş – CSO Cugir
CSM Avântul Reghin – CS Hunedoara
ACS Industria Galda – ACS Sticla Arieşul Turda
Etapa a IV-a – 3 octombrie
FC Unirea Dej – ACS Sticla Arieşul Turda
CS Hunedoara – ACS Industria Galda
CSO Cugir – CSM Avântul Reghin
CS Sănătatea Cluj-Napoca – CS Ocna Mureş
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CS Unirea Ungheni
Etapa a V-a – 10 octombrie
CS Unirea Ungheni – FC Unirea Dej
CS Ocna Mureş – AFC Unirea 1924 Alba Iulia
CSM Avântul Reghin – CS Sănătatea Cluj-Napoca
ACS Industria Galda – CSO Cugir
ACS Sticla Arieşul Turda – CS Hunedoara
Etapa a VI-a – 17 octombrie
FC Unirea Dej – CS Hunedoara
CSO Cugir – ACS Sticla Arieşul Turda
CS Sănătatea Cluj-Napoca – ACS Industria Galda
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CSM Avântul Reghin
CS Unirea Ungheni – CS Ocna Mureş
Etapa a VII-a – 24 octombrie
CS Ocna Mureş – FC Unirea Dej
CSM Avântul Reghin – CS Unirea Ungheni
ACS Industria Galda – AFC Unirea 1924 Alba Iulia
ACS Sticla Arieşul Turda – CS Sănătatea Cluj-Napoca
CS Hunedoara – CSO Cugir
Etapa a VIII-a 31 octombrie
FC Unirea Dej – CSO Cugir
CS Sănătatea Cluj-Napoca – CS Hunedoara
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – ACS Sticla Arieşul Turda
CS Unirea Ungheni – ACS Industria Galda
CS Ocna Mureş – CSM Avântul Reghin
Etapa a IX-a – 7 noiembrie
CSM Avântul Reghin– FC Unirea Dej
ACS Industria Galda – CS Ocna Mureş
ACS Sticla Arieşul Turda – CS Unirea Ungheni
CS Hunedoara – AFC Unirea 1924 Alba Iulia
CSO Cugir – CS Sănătatea Cluj-Napoca
Au aflat zvonerii și povestesc pe la colțuri că un personaj al zonei, care merge…
Florin Oancea, primarul municipiului Deva Pentru că, telecabina de pe Dealul Cetății pornește astăzi, iar…
Tatiana Rovinar, președinta Asociației Produselor Tradiționale Hunedoara Pentru că a înșelat un constructor care i-a…
Locuitorii din comuna Lăpugiu de Jos sunt supuși unei situații inacceptabile, fiind obligați să aștepte…
Tânărul s-a înarmat cu o sabie și a intrat peste unchiul său în casă cu…
Directoratul Național de Securitate Cibernetică avertizează că escrocii au găsit o nouă metodă prin care…