Categories: Actualitate

Diana Chirilă reprezintă Deva la concursul Miss Transilvania 2015

Frumuseţea din Deva are un nou nume: Diana Chirilă (foto). Eleva de 18 ani a fost numită Miss Deva 2015 şi va reprezenta municipiul reşedinţă de judeţ la concursul de frumuseţe Miss Transilvania 2015. Deşi nu are o vastă experienţă în modeling specialiştii MissTv Romania i-au intuit potenţialul şi au hotărât să-i acorde acest titlu.
„Diana are toate calităţile pentru a fi un model de succes chiar la nivel internaţional. E înaltă (1,81 metri), are dimensiuni perfecte, trăsături armonioase şi e fotogenică“, cred profesioniştii de la MissTv.
„Timpul liber îmi place să mi-l petrec cu prietenii, să mă plimb prin natură, să desenez şi să ascult muzică, lucru pe care îl fac la ordinea zilei. De asemenea, am o pasiune deosebită pentru dansul de societate, pe care l-am practicat timp de trei ani cu plăcere, însă din păcate, am renunţat. Am un iubit, Paul, în vârstă de 23 de ani, student în Cluj, instructor de dans sportiv.
Doresc să încep o carieră în modeling, dar fără a pune pe plan secund studiul. Vreau să mă specializez în limba şi literatura engleză şi limba suedeză”, a declarat pentru Miss Tv Romania, Diana Chirilă.
Anul acesta, cel mai prestigios concurs de frumuseţe din Transilvania va avea loc la Bistriţa, pe data de 23 august. În faţa unui public extrem de numeros, prezent la Zilele Oraşului Bistriţa, cele 20 de concurente vor defila pe muzică live a lui Bogdan Vlădău şi a bandului său. Nonis G va întreţine atmosfera, iar Vlad Morar, câştigătorul „Mister Transilvania 2015“, va susţine un mini-concert. Vlad e un tânăr extrem de talentat, student la Conservatorul din Cluj Napoca.
Ramona Felba, designer ale cărei rochii au fost purtate la Premiile Oscar, se va ocupa de ţinutele concurentelor. În cele 90 minute alocate concursului echipa MissTv a pregătit numeroase surprize, atât concurentelor, cât şi publicului spectator. Miss Sibiu şi Miss Transilvania sunt mărci înregistrate MissTv.
MissTv invită tinerele pasionate de modeling, din judeţul Hunedoara, să se înscrie în baza date, pentru a participa la concursurile de frumuseţe pe care le organizează.
Înscrieri pe email: misstv2000@gmail.com sau pe facebook: MissTvRomania. (Georgia Drăgan)

Mesagerul Hunedorean

Recent Posts

BÂRFE, ZVONURI, ADEVĂRURI

Să-i vedem pe viteji cum își mai scot acum cămașa, că prea erau mari și…

6 ore ago

Bulina albă

Dominic Popescu, din Petroșani Pentru reușita de la Cupa „PALIA” la șah, concurs organizat la…

6 ore ago

Bulina neagră

Iulian V., din Petrila Pentru că a fost acuzat și trimis în judecată pentru infracțiunea…

6 ore ago

S-a votat bugetul municipiului Hunedoara. Administrația locală are de „cheltuit” aproape 100 milioane de euro

Aproximativ 63 la sută din bugetul local al municipiului Hunedoara pe anul în curs va…

6 ore ago

Sindicaliștii de la Apele Române au ieșit în stradă

Angajații de la Apele Române pro­tes­tează, fiind nemulțumiți de „dis­tru­gerea constantă” a sistemului de gos­podărire…

6 ore ago

Minor sugrumat, amenințat și jefuit în Vulcan

Abia scăpat din pușcărie, tâlharul a atacat un adolescent de 15 ani, l-a amenințat că-l…

6 ore ago