Categories: Imbulinatii zilei

Bulina neagră 20.10.2016

Mircea Ioan Moloţ, liderul organizaţiei judeţene ALDE

Pentru că a încercat să dezinformeze, ca să nu spunem că a minţit, printr-un comunicat de presă, în care se afirma că nu exista organizaţie de tineret a ALDE la Petroşani, lucru infirmat de Organizaţia PMP din localitate, care argumentează cu procesul-verbal întocmit la înfiinţarea organizaţiei respective de tineret.

Mesagerul Hunedorean

View Comments

  • Circulă prin târg zvonul că Mircea Ioan Moloț e foarte supărat din cauza acestei buline. De ce ? Păi cum, el care a furat ca un meseriaș să ia bulina neagră pentru un rahat de cîine ? Este de neconceput așa ceva. Auzi colo, organizație de tineret ALDE la Petroșani. Cine a mai pomenit așa ceva ?

Share
Published by
Mesagerul Hunedorean

Recent Posts

Turiști sancționați pentru deplasare ilegală cu ATV-uri în zona montană

La data de 01.05.2026, jandarmii montani din cadrul Postului de Jandarmi Montan Vața de Jos…

10 ore ago

POLIȚIȘTII INTERVIN FERM PENTRU COMBATEREA VIOLENȚEI DOMESTICE ȘI PROTEJAREA VICTIMELOR

Bărbat reținut pentru încălcarea ordinului de protecție și amenințare, la Petrila   La data de…

23 de ore ago

Un bărbat de 62 de ani a fost reținut pentru 24 de ore, fiind cercetat sub aspectul comiterii infracțiunii de viol, în urma cazului semnalat ieri, la Hațeg.

Reamintim că polițiștii au intervenit prompt după sesizarea privind dispariția unei tinere de 27 de…

2 zile ago

De 1 mai, „fântâna muzicală” de la Hunedoara îşi reia programul.

Programul cu jocuri de lumini şi sunet se va derula vinerea, sâmbăta şi duminica, de…

2 zile ago