Sport week-end

5 noiembrie 2010 | Adauga un comentariu

Handbal / Liga Naţională feminină, etapa a VIII-a, duminică, 7 noiembrie, ora, 18.00,

Sala Sporturilor Deva: CSM Cetate Devatrans – HCM Buzău.

Fotbal / Liga a II-a, seria vest, etapa a XI-a, sâmbătă, 6 noiembrie, ora 11.00:

ACU Arad – Mureşul Deva.

Fotbal / Liga a III-a, seria a V-a, etapa a XI-a, vineri, 5 noiembrie, ora 14.00:

Luceafărul Oradea – CFR Simeria. FC Hunedoara dispută un meci amical, în deplasare, cu Unirea Alba Iulia.

Fotbal / Liga a IV-a, etapa a XI-a, sâmbătă, 6 noiembrie, ora 11.30:

FC Hunedoara II – Club Jiul Petroşani; Dacicus Orăştie – Zarandul Crişcior; Aurul Brad – Minerul Aninoasa; Victoria Călan – Inter Petrila; Universitatea Petroşani – Minerul Uricani; Retezatul Haţeg – CS Vulcan; CNS Cetate Deva – Gloria Geoagiu; Aurul Certej – Metalul Crişcior.

Liga a V-a, zona Mureş – Poiana Ruscăi, etapa a IX-a, duminică, 7 noiembrie, ora 15.00:

Dacia Boşorod – Silva Miracol Hărău; CFR II Simeria – Agrocompany Băcia; Unirea Veţel – Berianul Beriu; Cerna Lunca Cernii – CS Ghelari; Streiul Simeria Veche – Goanţă Ghelari; Real Sântandrei – Minerul Teliuc.

Liga a V-a, zona Valea Streiului – Haţeg, etapa a IX-a, duminică, 7 noiembrie, ora 15.00:

Retezatul Râu de Mori – Sargeţia Bretea Română; Streiul Baru Mare – AS Sântămăria Orlea; Unirea General Berthelot – Măgura Pui; Narcisa Sălaşul de Sus – Cetate Răchitova; Roben Haţeg – stă.

Liga a V-a, zona Brad, etapa a IX-a, duminică, 7 noiembrie, ora 15.00:

Ponorul Vaţa – Unirea Şoimuş; Mureşul Brănişca – Recolta Bucureşci; Sprint Luncoiu de Jos – Santos Boz; Şoimul Băiţa – Voinţa Vălişoara; Unirea Buceş – stă.

Publicat in: Sport


Scrie un comentariu

Protected by Webpro.ro
Citește articolul precedent:
Interesele divergente ale Puterii

Vă mărturisesc că nu aveam în intenţie să scriu un editorial al cărui titlu să fie aproape identic cu cel...

Bulina albă

Simion Mariş, primarul oraşului Geoagiu

Bulina neagră

Iulian Ceia, inculpat în dosarul „Comorile Dacice”

Închide