Fotbal week-end

23 aprilie 2010 | Adauga un comentariu

Programul partidelor programate la acest final de săptămână în Ligile doi şi trei şi diviziile judeţene:
Liga a II-a, etapa a XXVI-a, sâmbătă, 24 aprilie ora 11.00: FC Argeş – Fortuna Covaci; FCM Tg. Mureş – FC Silvania; Gaz Metan Craiova – FC Baia Mare; Minerul Lupeni – FC Bihor; Arieşul Turda – CSM Rm. Vâlcea; Mureşul Deva – Dacia Mioveni; FC Drobeta – UTA Arad.
Liga a III-a, etapa a XXVI-a, vineri, 23 aprilie, ora 17.00: FC Timişoara II – Jiul Rovinari; Muncitorul Reşiţa – ACU Arad; ACS Recaş – Unirea Sânnicolau Mare; FC Şcolar Reşiţa – Viitorul Sânandrei; Progresul Gătaia – Millenium Giarmata; Gloria Arad – CS Ineu; Pandurii II Târgu Jiu – National Sebiş; Minerul Mehedinţi – CFR Simeria.
Liga a IV-a, etapa a XXIV-a, sâmbătă, 24 aprilie: Aurul Certej – Universitatea Petroşani; CS Vulcan – Mureşul Brănişca; Minerul Aninoasa – Victoria Călan; Inter Petrila – Zarandul Crişcior; Aurul Brad – Dacicus Orăştie; Gloria Geoagiu – Agrocompany Băcia; Minerul Uricani – FC Hunedoara; Minerul Teliuc – Metalul Crişcior.
Liga a V-a, seria Valea Mureşului, etapa a XIX-a, duminică, 25 aprilie: Unirea Buceş – Unirea Şoimuş; Ponorul Vaţa – Sprint Luncoiu de Jos; Santos Boz – Olimpia Ribiţa; Real Sântandrei – Streiul Simeria Veche; Voinţa Vălişoara – CFR II Simeria; Recolta Bucureşci şi Silva Miracol Hărău – stau.
Liga V-a, seria Valea Streiului, etapa a XV-a, duminică, 25 aprilie: Narcisa Sălaşu de Sus – Streiul Baru Mare; Dacia Boşorod – Sargeţia Bretea Romănă; Măgura Pui – Unirea G. Berthelot; Retezatul Rîu de Mori – CS Ghelari; Cerna Lunca Cernii – Ulpia Traiana Sarmizegetusa; AS Sîntămăria Orlea – stă.

Publicat in: Stiri


Scrie un comentariu

Protected by Webpro.ro
Citește articolul precedent:
Bulina neagră

Agent Adriana Voina, de la Biroul de presă al IPJ Hunedoara

Bulina albă

Daria Vişănescu, şahistă din Valea Jiului

A fugit de la locul accidentului

Un bărbat din Uricani a fost prins de poliţişti la scurt timp după ce a accidentat grav un pieton. Se...

Închide